Darmowa dostawa od 400,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Flamszówki - Flambergowy dzień gier planszowych

2021-12-07
Flamszówki - Flambergowy dzień gier planszowych

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was już 11 grudnia na Flamszówki, czyli Flambergowy dzień gier planszowych! Będzie to wydarzenie dla wszystkich fanów planszówek, gier karcianych i każdego, kto chciałby się zmierzyć się z innymi graczami lub nauczyć się zasad wielu tytułów, jakie będą dostępne. Każdy kto będzie chciał wypróbować jakąkolwiek grę z naszej biblioteczki bez problemu będzie mógł to zrobić! Czy to sam od dawna zastanawiasz się na wejściem w świat gier bez prądu, czy też szukacie ze znajomymi nowej ulubionej gry na spotkania, Flamszówki są idealnym czasem na sprawdzenie co Wam najbardziej przypadnie do gustu. Ale dość już tego wstępu rzućmy okiem na to czego możemy się spodziewać na wydarzeniu!

Impreza startuje już od 11.00 w sklepie Flamberg przy ulicy Adama Mickiewicza 3. Od samego początku do praktycznie końca wydarzenia będziemy prowadzić pokazy gier, gdzie nasi pracownicy pomogą Wam w podstawach rozgrywki i wytłumaczą krok po kroku zasady gry. Według kolejności wśród prezentowanych gier znalazły się:

11:00 Kroniki zamku Avel 

11:30 Terrors of London

12:00 Mystic Vale

12:30 7 Cudów Świata - Architekci

14:00 World of Warcraft: Wrath of the Lich King

14:30 Khora

15:00 Kroniki zamku Avel

15:30 Terrors of London

16:00 Mystic Vale

16:30 7 Cudów Świata - Architekci

Gry te będą przygotowane i wspierane przez cały okres imprezy przez naszych pracowników. Chętnie przeprowadzą was przez cały proces rozgrywki tak byście mogli cieszyć się w pełni z gry. Poza wcześniej wymienionymi grami z przygotowanymi pokazami, będziecie mieli także dostęp do innych tytułów znajdujących się w naszej biblioteczce. Bez oporów możecie je brać, zapoznać się samemu z ich instrukcjami i grać.

O godzinie 11.00 ruszają także warsztaty z nauką karcianki Pokemon TCG. Zapraszamy każdego zainteresowanego grą. Wytłumaczone będą zasady rozgrywki, podstawy budowania talii, omówimy produkty co warto kupować na początek, a także opowiemy o samej wartości kart i w jaki sposób najlepiej je zabezpieczać.

Godzina 11.00 to także początek turnieju Keyforge Archon Adaptive! Wpisowe to 20 zł a limit miejsc 16 osób. Format to Archon Adaptive Swiss: 4-8 graczy – 3 rundy a także 8-16 graczy – 4 rundy. Wśród nagród znajdują się mata, pudełka na talie, zasilenie salda klienta w naszym sklepie a także rozmaite gadżety!

Dodatkowo tego dnia oferujemy 5% zniżki na wszystkie artykuły w naszym sklepie!

Szykuje się dzień pełen gier i zabawy! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału czy to weteranów planszówek czy też nowicjuszy, jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Widzimy się w sobotę!

 

pixel