Darmowa dostawa od 400,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Flamszówki 2 - Flambergowy dzień gier planszowych

2022-02-24
Flamszówki 2 - Flambergowy dzień gier planszowych

Zapraszamy Was na drugą edycję Flamszówek, czyli Flambergowego dnia gier planszowych w samym centrum Katowic! Podczas tego wydarzenia możecie liczyć na pokazy, promocje, pokazy premierowe i mnóstwo wspólnej gry. Dlatego też jest to idealna okazja do wejścia w świat gier planszowych i to przy samym Rynku w Katowicach! 

Oprócz tego, do Waszej dyspozycji oddamy całą naszą biblioteczkę gier. To oznacza, że nie będziecie ograniczeni tylko do tytułów pokazowych, ale możecie zagrać w każdą otwartą u nas planszówkę. Jeśli chcecie ograć swój tytuł, to również serdecznie zapraszamy! ;) Jak sami widzicie, Flamszówki pozwalają na swobodne testowanie gier jeszcze przed ich zakupem. Ale dość tego gadania! Rzućmy okiem na aktualny plan.

Impreza startuje już od 11.00 w sklepie Flamberg przy ulicy Adama Mickiewicza 3. Od samego początku do praktycznie końca wydarzenia będziemy prowadzić pokazy gier, gdzie nasi pracownicy pomogą Wam w podstawach rozgrywki i wytłumaczą krok po kroku zasady gry. Według kolejności wśród prezentowanych gier znalazły się:

11:00 Reavers of Midgard

11:30 Wiedźmia Skała

12:00 Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares

13:00 Arkana Magii (POKAZ PRZEDPREMIEROWY)

14:00 Golem (POKAZ PRZEDPREMIEROWY)

15:00 Park Sawanna (POKAZ PRZEDPREMIEROWY)

Powyższe gry będą w pełni wspierane przez naszych pracowników i chętnie poprowadzą rozgrywkę, abyście mogli cieszyć się pełnią gry. 

O godzinie 11:00 rozpoczną się również warsztaty z nauką karcianki Pokemon TCG. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą grą. Wytłumaczone będą zasady rozgrywki, podstawy budowania talii, omówimy produkty co warto kupować na początek, a także opowiemy o samej wartości kart i w jaki sposób najlepiej je zabezpieczać.

Dodatkowo tego dnia oferujemy 5% zniżki na wszystkie gry planszowe w naszym sklepie stacjonarnym!

Szykuje się dzień pełen gier i zabawy! Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału czy to weteranów planszówek czy też nowicjuszy, jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Widzimy się w sobotę!

 

pixel